Vy se ptáte - my odpovíáme

ViruProtect je vysoce účinný sprej proti nachlazení. Pro účinný boj s viry nachlazení a snížení doby infekce je velmi důležité jej správně používat. Zde naleznete informace týkající se aplikace, dávkování a také odpovědi na všechny další důležité otázky týkající se ViruProtectu.

Kdy mám ViruProtect používat?

1. Pokud je zvýšené riziko infekce

Zejména pokud se nacházíte v místech, kde se pohybuje mnoho lidí, jako např. městská hromadná doprava, dětské školky nebo velké společenské akce, riziko přenosu infekce může být zvýšeno. ViruProtect deaktivuje viry, které se nacházejí na vaší sliznici a zabrání tak jejich vstupu a množení dále v dýchacího cestách.

2. Při prvních příznacích nachlazení

Použijte ViruProtect, pokud cítíte lehké škrábání v krku nebo brnění v nose. ViruProtect může deaktivovat viry na vaší sliznici a tím snižovat množství virů, se kterým se vaše tělo musí vypořádat.

Jaké je dávkování ViruProtectu?

Používejte ViruProtect až šestkrát denně a vstříkněte 2x při každém použití. ViruProtect je možné užívat každé 2 hodiny. 

Mohu ViruProtect užívat v době těhotenství?

Není doporučeno užívat VIruProtect v průběhu těhotenství nebo při kojení.

Mohu dát ViruProtect svým dětem?

ViruProtect je vhodný pro dospělé a děti od 4 let.

Byly účinky ViruProtectu věděcky prokázány?

Ano, účinnost ViruProtectu byla prokázána v klinických studiích. Detailnější informace týkající se účinnosti produktu je možné najít v abstraktu z našich studií.